İçeriye adımınızı attığınız andan itibaren mor ışıklar altında ışıldayan dekorasyonu ve ses sistemi ile insana enerji veren, kendi kulvarında trend belirleyici olmaya aday bir mekan...
 

12 hatlık bowling alanımızda, teknolojiyi de unutmadık. Türkiye'de ki en son sisteme (QUBICA-AMF 90XLi) sahip olan Airport Bowling'te, 12 hattın 2 hattı çocuklara özel fonksiyona sahip. Yan boşluk kalkanları atışlarındaki isabeti, çizgi film tadında ekran animasyonları ise coşkularını arttırmak üzere düşünüldü.

 
     
 

Siz misafirlerimiz için son teknoloji ile yarattığımız bowling ve eğlence merkezimiz de her yaşa hitab eden bölümler yaratarak aileniz ve arkadaşlarınız ile uzun saatler geçirebileceğiniz bir keyif durağı meydana getirdik.

Aynı anda  profesyonel bilardo, masa tenisi, masa topu, Air Hockey oyun salonunun çok talep gören oyunlarından birkaçı.

     
  Walt Disney tadında animasyonlar ve görsel efektleri izleyebileceğiniz LCD ekranlar, strike yapıldıktan sonra kamera okuma sistemiyle 6 sn. içinde tekrar atış yapabilme imkanı (Türkiye'deki en hızlı sistem), eğlencenizi

doruğa çıkarmak için devreye giren mor ışıklar, çocuklar için özel hatlar (minik ellerin, isabet coşkusunu arttıran yan boşluk kalkanları), American AUDIO marka özel ses sistemi, bilardo ve oyun makineleri ile keyifli eğlence ve spor yapabilme imkanı sunuyoruz.
 

Airport Bowling seçkin dekorasyonu, ferah atmosferi ile şirket turnuvaları, kaynaştırma aktiviteleri, grup organizasyonları, doğum günü kutlamalarına 10:00\23:30 saatleri arasında ev sahipliği yapıyor..

 

 

 

 

 

 

 

     

ŞİKAYETİNİZİ BİZİMLE MEMNUNİYETİNİZİ DOSTLARINIZLA PAYLAŞIN..

 

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

*:
*:
*:
*: